Odzież robocza duże rozmiary Bartos

Szyjemy duże rozmiary odzieży roboczej, konkretnie rozmiary 66 (3XL), 68 (4XL), 70 (4XL), 72 (5XL), 74 (5XL), 76 (6XL), 78 (6XL), 80 (7XL), 82 (7XL), 84 (8XL), 86 (8XL) i 88 (9XL). Wszystkie rodzaje odzieży w dużych rozmiarach są uszyte z atestowanych materiałów, charakteryzujących się wieloma ponadstandardowymi właściwościami i wyposażonych w dodatki odblaskowe poprawiające bezpieczeństwo.

XS -
9XL

hero-img
shape image

Spodnie robocze w dużych rozmiarach ogrodniczki

Te wygodne większe ogrodniczki robocze będą z pewnością wygodne w noszeniu, ponieważ zostały zaprojektowane przez czeskiego projektanta, który ma w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie. Większe ogrodniczki są uszyte z czystej atestowanej bawełny, z wykorzystaniem czeskich nici wysokiej wytrzymałości marki Hagal, dlatego z byle powodu się nie zniszczą.

Przejrzyj teraz
feature
feature

Kurtki monterskie duże rozmiary

Wszyscy chcą dobrze wyglądać i dobrze się czuć podczas pracy w ogrodzie czy w jakimkolwiek innym miejscu. Dlatego oferujemy Państwu kurtki robocze duże rozmiary o anatomicznym kroju. Ta kurtka robocza w dużym rozmiarze została uszyta z wykorzystaniem kroju „princeska”, który jest lekko dopasowany w pasie, ale nie w taki sposób, żeby kurtka monterska duży rozmiar była obcisła, ale tak, żeby osoba, która ją nosi czuła się jak najbardziej wygodnie.

Przejrzyj teraz

Widok naszego warsztatu szwalniczego

Moja historia

W 2006 r. uruchomiłem sklep internetowy z odzieżą i własną pracownią fotograficzną. Po 8 latach udanej działalności gospodarczej coraz bardziej interesowała mnie sama produkcja. Podjąłem współpracę z fachowcami z branży odzieżowej i w 2014 r. otworzyłem szwalniczy zakład pracy chronionej. W 2018 r. poszerzyłem sprzedaż o kolejnych 12 państw Unii Europejskiej. Obecnie przygotowuję się do rozpoczęcia produkcji dżinsów. Dziękuję wszystkim, którzy dokonując zakupów umożliwiają pracę osobom niepełnosprawnym.

Nasze produkty

W celu dokonania zakupu należy kliknąć szczegół produktu.

Zaufało nam ponad 60 000 klientów

Staramy się wszystko wykonywać w prosty, szybki i przejrzysty sposób, by Klient był zawsze zadowolony.

Często zadawane pytania

W razie jakichkolwiek pytań, na które nie znaleźli Państwo odpowiedzi, prosimy o kontakt z nami pod podanym poniżej adresem.

Koszt wynosi od 9,90 zł zależnie od wybranego przewoźnika.

Wybrany przez Państwa przewoźnik doręczy przesyłkę w ciągu 4 dni roboczych ( Poczta Polska, InPost, Przesyłkownia).

Płatność za pobraniem, Karta płatnicza.

Wypełnioną Kartę Reklamacji należy wysłać wraz z towarem. W razie zainteresowania innym towarem należy złożyć nowe zamówienie. Więcej informacji w Regulaminie Reklamacji.

Skontaktuj się z nami

Kontakt z nami jest bardzo prosty. Wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego lub skontaktować się z nami e-mailem.

Skontaktuj się z nami w prosty sposób

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Treść tutaj