Odzież robocza Bartos
Maseczki z nanowłókien (10 szt. w opakowaniu)

Maseczki z nanowłókien (10 szt. w opakowaniu)

Rozmiary, które można zamówićTabela rozmiarów Ustalenie rozmiaru

Cena: 209,90 zł bez VAT  173,47 zł


Doręczenie do 29.10.2020
Koszt transportu od 9,90 zł

Maseczka wyprodukowana jest z dwóch rodzajów nanowłókien:

  • FMPV 1900L (cały korpus produktu – skuteczność zadeklarowana przez producenta 89 % na 0,3 µm przy 30 l/min. - pdf info TUTAJ)
  • Capa 1900L (filtr wstępny przed nosem i ustami – wychwytuje pyłki i cząsteczki pyłu, przedłuża skuteczność FMPV 1900L)

Właściwości maseczki:

  • przeznaczone do jednorazowego użytku
  • wyprodukowane w krawieckim zakładzie pracy chronionej
  • bez atestów

Ważna informacja:

przed założeniem maseczki należy starannie umyć ręce, po nałożeniu należy odpowiednio uformować drucik dostosowując maseczkę do kształtu twarzy w taki sposób, żeby wydychane powietrze nie przedostawało się do oczu. Dzięki temu wdychane powietrze zostanie należycie przefiltrowane. Podczas zdejmowania maseczki nie należy dotykać jej części przedniej, po wykorzystaniu maseczkę należy natychmiast wyrzucić do śmieci. Okres użytkowania maseczki uzależniony jest od ilości filtrowanego powietrza (w przypadku zwykłego użytkowania maseczkę można wykorzystywać przez ok. 8 godzin). Nie prać i nie prasować.

Uwaga:

ze względów higienicznych zwrot tego produktu nie jest możliwy.
Staramy się umożliwić zakup jak największej liczbie klientów i zapobiec zakupom spekulacyjnym. Z tego względu maksymalna liczba produktów ograniczona jest do 3 opakowań. Jeżeli należą Państwo do grona lekarzy lub pracowników systemu ratownictwa, prosimy o skontaktowanie się z nami e-mailem info@odziezroboczabartos.pl - umożliwimy Państwu zakup większej liczby sztuk. Dziękujemy za zrozumienie

Ocena produktu

0
z 0 ocena
Dodaj opinię